• lt
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4

Kategorijos

Gamintojai

Paieška

Kėdžių mechanizmai

Kontaktinis mechanizmas

Kontaktinis mechanizmas 

Naudojamas pigiausiose biuro kėdėse. Jų atlošas stabilus, rankenėle galima reguliuoti tik atlošo kampą bei gali būti reguliuojamas atlošo aukštis. Jos geriausiai tinka praleidžiantiems nedaug laiko kėdėje.

 Tiltinis mechanizmas

 

Tiltinis mechanizmas

Kėdės sėdimoji dalis tvirtai sujungta su nugaros atlošu. Viena svirtele galima sureguliuoti kėdės aukštį bei užfiksuoti vieną darbinę padėti arba palikti kėdę laisvai svyruoti. Kėdės turinčios šio tipo mechanizmą, taip pat turi pasvirimo tamprumo reguliavimą pagal žmogaus kūno svorį.  Biuro kėdės su šiuo mechanizmu rekomenduojamos tiems, kurie nedaug laiko praleidžia sėdėdami. Tiltinis mechanizmas atitinka vidutinius komforto reikalavimus. Laisvojo judėjimo mechanizmas

Laisvojo judėjimo mechanizmas

Atlošas pastoviai yra prigludęs prie Jūsų nugaros. Svirtelės pagalba galima atleisti ir sėdimosios dalies fiksaciją. Jis gali būti fiksuojamas vienoje ar keliose padėtyse, priklausomai nuo kėdės modelio.

 Sinchro mechanizmas

Sinchroninis mechanizmas.

Sinchroninis mechanizmas montuojamas brangesnėse, aukštesnės klasės biuro kėdėse. Kėdės svyravimą galima fiksuoti arba palikti judėti laisvai. Šį mechanizmą turinčių kėdžių sėdimoji dalis ir nugaros atlošas svyruoja sinchroniškai santykiu 2:1, t.y. jeigu sėdimoji dalis pasvyra 1, - atlošas pasvyra 2 laipsniais. Pasvirimo kampą galima fiksuoti bet kurioje iš 3, 4 arba 5 pozicijų, priklausomai nuo kėdės modelio, kad rastumėte patogiausią padėtį. Pasvirimo tamprumas rankenėle reguliuojamas pagal žmogaus kūno svorį. Dažnai sinchroninis mechanizmas turi ‚anti-shock‘ funkciją, kuri neleidžia staigiu judesiu atstatyti kėdės į pradinę padėtį. Biuro kėdės su šiuo mechanizmu yra geriausiai pritaikytos ilgam darbui, - jos ne tik atitinka aukštą komforto lygį, bet ir padeda išvengti kūno nuovargio ir sveikatos problemų.

 Fiksuotasis mechanizmas

Fiksuotasis mechanizmas

Šis mechanizmas suteikia tik galimybę kėdę pakelti ar pažeminti pneumatinio aukščio reguliavimo pagalba bei keisti atlošo aukštį bei gyli be galimybės keisti atlošo kampo.

 

Priekinės horizontalios ašies tiltinis mechanizmas  (Multiblokinis)

Šis mechanizmas paprastai turi dvi svirtis, - viena iš jų reguliuojamas kėdės aukštis, kita – fiksuojamas ir atleidžiamas svyravimo mechanizmas (pasirinkti galima iš 3, 4 arba 5 padėčių priklausomai nuo kėdės modelio, arba palikti laisvai judėti). Šio mechanizmo pranašumas – svyravimo ašis yra kėdės priekyje, tokiu būdu, svyruojant, kojos neatkeliamos nuo žemės. Pasvirimo tamprumas rankenėle gali būti reguliuojamas pagal žmogaus kūno svorį. Dažnai tokie mechanizmai turi ir ‚anti-shock‘ funkciją, kuri neleidžia staigiu judesiu atstatyti kėdės į pradinę padėtį.