• lt
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4

Kategorijos

Gamintojai

Paieška

Apie „Baldai Verslui“

„Baldai Verslui“ užsiima prekyba naujais, naudotais bei pačių gamintais biuro baldais. Mūsų siūlomi mažai naudoti baldai dažnai kainuoja dvigubai, kartais ir trigubai pigiau, nei kainuotų nauji. Iš didelės gausos naudotų baldų, kuriuos sunku atskirti nuo naujų, neabejotinai galėsite išsirinkti Jums patinkantį.

Mūsų naudoti biuro baldai gali būti skirtingi, vieni - naudoti, kuriuos parduodame nerestauruodami ir kiek mažiau naudoti, kurie yra geros kokybės, pagaminti garsių baldų gamintojų kaip: Narbutas, Gurda, Vilniaus Baldai, būna pasitaiko ir mažai naudotų biuro baldų iš Vokietijos ar Italijos. Šie baldai yra puikus pasirinkimas Jūsų verslui, kadangi jie dažnai nenusileidžia kokybe, o kartais yra kokybiškesnį bei patvaresnį, nei nauji, gaminti „garažų“ gamintojų. Tai yra todėl, kad perkami tik geros kokybės, kruopščiai patikrinami, biuro baldai. Jei yra būtinybė - atliekamas remontas bei restauravimo darbai. Kitas privalumas yra tas, kad šie baldai kainuoja dvigubai, kartais ir trigubai pigiau, negu kainuotų nauji. Neretai tenka išgirsti mūsų klientus, sakančius: „O tai kur čia pas Jus yra naudoti baldai?“.

Mes turime didelį pasirinkimą vienoje vietoje: kėdės, stalai, staliukai, spintos, spintelės, komodos, lentynos ir kiti baldai. Juos galite gauti tą pačią dieną, kurią užsakėte, nereikia laukti 3-6 savaičių, kurių lauktumėte užsakydami mūsų gamintus baldus. Šiuos baldus galime pakeisti arba susigrąžinti pinigus jeigu baldas Jums netiko dėl Jums svarių priežasčių. Rinkdamiesi baldus iš „Baldai Verslui“, Jūs ne tik susikursite malonią erdvę už mažą kainą, bet ir prisidėsite prie gamtos saugojimo, mažindami į savartyną siunčiamų produktų kiekį ir saugodami pirmines žaliavas.

Mūsų padalinys įsikūręs prekybos centro „Baldų Rojus“ pastate, esančiame Kalvarijų g. 125 Vilniuje, trečiame aukšte.

Spauda apie mus:

 ASA.LT (2014-04-23): Naudoti biuro baldai - ne prastesni, tik pigesni