• lt
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4

Kategorijos

Gamintojai

Paieška

Prekyba

Prekiaujame pačiais įvairiausiais baldais biurui. Savo klientams galime pasiūlyti platų baldų asortimentą, kuriame galėsite rasti stalų (kompiuteriniai, rašomieji, kampiniai, žurnaliniai, posėdžiams), spintų, spintelių, stalčių blokų, priimamojo baldų ar kėdžių. Išsirinkti baldus yra ypač paprastą, kadangi turime tiek naujų, mūsų gamintų (žr. Gamyba), tiek naudotų biuro baldų, kurie gali kainuoti iki 90% pigiau, nei nauji ir tikti žmonėms, kurie smarkiai prižiūri savo finansinius išteklius. Mažai naudoti baldai yra perkami iš garsių gamintojų, tokių kaip „Narbutas“, „Gurda“, „Vilniaus baldai“. Jie yra restaurauojami, kruopščiai patikrinama jų kokybė, todėl kartais sunku atskirti kur naudotas, o kur naujas baldas, o kaina dažniausiai skiriasi kone dvigubai.

Gamyba

 

Projektavimas bei planavimas

Naudodami specialią kompiuterinę programą, iškart vietoje projektuojame ir išplanuojame baldus pagal Jūsų patalpų planą. Projektavimo bei planavimo paslauga yra NEMOKAMA.

Pristatymas ir surinkimas

Kiekvienam klientui, perkančiam iš mūsų, už papildomą pinigų sumą, baldai gali būti pristatyti bei surinkti pas pirkėją. Jūs išleidžiate daugiau, bet gaunate garantiją, kad Jūsų baldai bus pristatyti ir surinkti nesugadinant Jūsų pirkinio.

Biuro baldų supirkimas

baldu-supirkimas.lt