Susisiekite: +37068614760 arba +37069316151   El. paštas

Baldai Verslui

Baldai Verslui

„Baldai verslui“ Jūsų interjere gali sujungti du pačius svarbiausius dalykus - jaukumą ir praktiškumą. Mes projektuojame specialiai klientui pagal jo užsakymą. Galime pagaminti spinteles archyvams, spinteles – komodas, spinteles – stalčių blokus, spintas dokumentams, rūbams ar paprasčiausiai universalias spintas. Taip pat darome pačius įvairiausius stalus. Gali būti kampiniai, stačiakampiai, posėdžių stalai. Atsižvelgdami į klientų pageidavimus, gaminame ir staliukus žurnalams.


Turime platų naudojamų medžiagų, spalvų ir tekstūros asortimentą, kuris įtiks net ir įmantriausiems klientams.


Pas mus dirba aukštos kvalifikacijos profesionalų komanda, turinti didelę darbo patirtį, dalyvaujanti baldų projektavime ir gamyboje. Darbuotojai atsižvelgia į visus klientų pageidavimus ir padeda priimti geriausią sprendimą. Mūsų komanda gali įveikti bet kokį sudėtingą užsakymą.


Mūsų projektuojamų baldų patvarumą ir ilgaamžiškumą užtikrina naudojamų medžiagų kokybė. Baldai išskirtinai atsparūs išorės poveikiui ir, svarbiausia, lengvai prižiūrimi. Įmonė „Baldai verslui“ savo gaminiams suteikia garantiją.
Mūsų įmonė stengiasi patenkinti klientų poreikius už palankiausią kainą, o profesionalų komanda garantuoja malonų bendravimą su užsakovais ir laiku atliktus darbus.

Mažėjantis

2 Prekė (s)

Mažėjantis

2 Prekė (s)