Susisiekite: +37068614760 arba +37069316151   El. paštas

Tiesūs darbo stalai

Tiesūs darbo stalai

Tiesūs darbo stalai. 

Stalus galima komplektuoti mobiliais stalčiais ant ratukų. Tokį stalčių galima pastatyti šalia stalo ar po stalu. Tai yra patogiau negu turėti stalą su jau užfiksuota stalčių vieta.

 

Baldai randasi Vilniuje  Prekybos centras BALDŲ ROJUS, Kalvarijų g. 125, 3 aukštas. Tel +37069316151, El. paštas bv@baldai-verslui.lt

 

Renkantis biuro rašomąjį ar darbo stalą svarbu įvertinti kokio pobūdžio veikla bus atliekama prie šio stalo, atkreipti dėmesį į kelis svarbiausius aspektus:

  • Stalviršį. Rašomųjų stalų stalviršio storis vienas svarbiausių stalo sudedamųjų elementų. Kuo storesnis stalviršis tuo aukštesnę produkto klasę jis reprezentuoja. Pavyzdžiui, vadovo stalas dažniausiai gaminamas iš 38mm storio plokštės, tuo tarpu 25mm ir storesnė plokštė yra naudojama gaminant  premium klasės baldus; 20-22mm storio plokštės taikomos norint pagaminti optimaliausio kainos ir kokybės santykio baldus. Ekonomiškiems biuro baldams gaminti naudojamos plokštes iki 20mm storio.
  • Kojas. Stalo kojų pasirinkimas rašomiesiems stalams yra labai platus. Metalinės biuro stalų kojos gali būti dvejopos: U formos - paprastas surinkimas, tvirta konstrukcija; paprastos – kvadratinės, apvalios, lenktos, tiesios, gali būti su ratukais, dažniausiai ratukai tvirtinami ant galinių rašomojo stalo kojų. Stalus su U raidės kojomis rasite kolekcijose XTEN-S ir XTEN M. Viena dažniausių variacijų yra LMDP (laminuotos medžio drožlių plokštės) stalo kojos, šis pasirinkimas neretai bus pigesnis, tačiau atrodo taip pat gerai. šių kojų pliusas, tai jog uždengia darbuotojo kojas, kompiuterį. Beveik visos stalo kojos gali reguliuotis 15mm diapazone. Norint didelio intervalo stalo aukščio reguliavimo siūlome rinktis augančius stalus.
  • Uždangas. Stalo uždanga sutvirtina stalo konstrukciją, taip pat uždengia darbuotojo kojas, daiktus esančius po stalu, laidus. Beveik visi mūsų siūlomi rašomieji stalai gali būti pagaminti su uždangomis.
  • Spalvas. Mūsų parduotuvėje galite rinktis iš daugiau nei dvidešimt baldų spalvų ir jų variacijų.
  • Forma. Dažniausia darbo stalų forma yra stačiakampė, tačiau esant poreikiui galima pagaminti ir kitokios formos stalą.
  • Stalčių blokus. Stalčių blokas gali būti ir stalo dalis ir atskiras elementas. Dažnai stalčių blokas montuojamas prie stalo kaip jo koja, tai puikus pasirinkimas, kai yra poreikis susidėti daiktams, taip pat perkant tokį stalą sutaupoma nei perkant stalą ir stalčių bloką atskirai. Stalčių blokas taip pat gali būti ir tik pakabintas.
  • Pertvaros. Pertvaros reikalingos, kai du ar daugiau darbuotojų sėdi vienas priešais kitą. Jos padeda atskirti darbo vietas. Pertvaros gaminamos iš LMDP ir gali būti aptrauktos medžiaga, taip geriau izoliuoja garsą.
  • Papildomi elementai. Jei balde nėra numatyta galima padaryti lentyną klaviatūrai arba kompiuteriui. Taip pat už papildomus 4€ padaryti skylutes laidams.

Apmokėjimo būdai: įmonėms išrašome sąskaitas faktūras, galima atsiskaityti internetine bankininkyste, pavedimu arba gyvai mūsų salone.

Pristatymas: Jei prekę galima pristatyti su Kurjeriu, tai prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje pagal DPD kurjerio įkainius. Didelių gabaritų ir pagal kliento norą surinktas prekes vežame tik Vilniaus mieste (25€ už krovininį automobilį nepriklausomai nuo prekių kiekio). Už Vilniaus miesto ribų skaičiuojama 0,30€/km (kilometrai skaičiuojami pirmyn ir atgal). Prekių užnešimo kaina = prekių kiekis x aukštų skaičius x 4€.

Prekių surinkimas: 5€/vnt. Perkant prekes iš ekspozicijos jos jau bus surinktos. Prekes perkant internetu prekės bus nesurinktos gamintojo pakuotėje.

Apsilankykite mūsų gyvoje parduotuvėje Vilniuje, Kalvarijų g. 125, „Baldų rojaus” trečiajame aukšte. Ten Jums patars ir pakonsultuos savo darbą išmanantys profesionalai. Taip pat galite susisiekti telefonu:+37069316151 arba El. paštu: bv@baldai-verslui.lt taip pat užpildę kontaktinę forma.

Mažėjantis

27 Prekė (s)

Mažėjantis

27 Prekė (s)