Susisiekite: +37068614760 arba +37069316151   El. paštas

Kampiniai stalai

Kampiniai stalai

Nauji ir Mažai naudoti kampiniai stalai biurui. Galite derėtis dėl kiekvieno stalo, kurį rasite mūsų tinklapyje kategorijoje prie naudotų biuro baldų. Garantuojame, kad galėsite nusiderėti ir pirkti nemažai stalų modelių po 40 eurų. Stalus galima komplektuoti mobiliais stalčiais ant ratukų. Tokį stalčių galima pastatyti šalia stalo ar po stalu. Tai yra patogiau negu turėti stalą su jau užfiksuota stalčių vieta.

Baldai randasi Vilniuje  Prekybos centras BALDŲ ROJUS, Kalvarijų g. 125, 3 aukštas. Tel +37068614760, El. paštas bv@baldai-verslui.lt

 

Renkantis kampinį darbo stalą rekomenduojama atsižvelgti į kelis svarbius aspektus:

  •      Stalviršį. Kampinių darbo stalų stalviršio storis vienas svarbiausių stalo sudedamųjų elementų. Kuo storesnis stalviršis tuo aukštesnę produkto klasę jis reprezentuoja. Pavyzdžiui, vadovo stalas dažniausiai gaminamas iš 38mm storio plokštės, tuo tarpu 25mm ir storesnė plokštė yra naudojama gaminant premium klasės baldus; 22-25 mm storio plokštės taikomos norint pagaminti optimaliausio kainos ir kokybės santykio baldus. Ekonomiškiems biuro baldams gaminti naudojamos plokštės iki 18mm storio.
  •      Kojas. Stalo kojų pasirinkimas rašomiesiems stalams yra labai platus. Metalinės biuro stalų kojos gali būti dvejopos: U formos - paprastas surinkimas, tvirta konstrukcija; paprastos – kvadratinės, apvalios, lenktos, tiesios, gali būti su ratukais, dažniausiai ratukai tvirtinami ant galinių rašomojo stalo kojų. Viena dažniausių variacijų yra LMDP (laminuotos medžio drožlių plokštės) stalo kojos, šis pasirinkimas neretai bus pigesnis, tačiau atrodo taip pat gerai. Šių kojų pliusas, tai jog uždengia darbuotojo kojas, kompiuterį. Beveik visos stalo kojos gali reguliuotis 15mm diapazone. Norint didelio intervalo stalo aukščio reguliavimo siūlome rinktis augančius stalus.
  •      Uždangas. Stalo uždanga sutvirtina stalo konstrukciją, taip pat uždengia darbuotojo kojas, daiktus esančius po stalu, laidus. Beveik visi mūsų siūlomi rašomieji stalai gali būti pagaminti su uždangomis. 
  •      Spalvas. Mūsų parduotuvėje galite rinktis iš daugiau nei dvidešimt baldų spalvų ir jų variacijų.  
  •      Forma. Dažniausia darbo stalų forma yra stačiakampė, tačiau esant poreikiui galima pagaminti ir kitokios formos stalą
  •      Stalčių blokus. Stalčių blokas gali būti ir stalo dalis ir atskiras elementas. Dažnai stalčių blokas montuojamas prie stalo kaip jo koja, tai puikus pasirinkimas, kai yra poreikis susidėti daiktams, taip pat perkant tokį stalą sutaupoma nei perkant stalą ir stalčių bloką atskirai. Stalčių blokas taip pat gali būti ir tik pakabintas.
  •      Pertvaros. Pertvaros reikalingos, kai du ar daugiau darbuotojų sėdi vienas priešais kitą. Jos padeda atskirti darbo vietas. Pertvaros gaminamos iš LMDP ir gali būti aptrauktos medžiaga, taip geriau izoliuoja garsą.
  •      Papildomi elementai. Jei balde nėra numatyta galima padaryti lentyną klaviatūrai arba kompiuteriui. Taip pat už papildomus 4€ padaryti skylutes laidams.

Apmokėjimo būdai: įmonėms išrašome sąskaitas faktūras, galima atsiskaityti internetine bankininkyste, pavedimu arba gyvai mūsų salone.

Mažėjantis

27 Prekė (s)

Mažėjantis

27 Prekė (s)