Susisiekite: +37068614760 El. paštas

Kampiniai stalai

Kampiniai stalai

Nauji ir Mažai naudoti kampiniai stalai biurui.

Galite derėtis dėl kiekvieno stalo, kurį rasite mūsų tinklapyje kategorijoje prie naudotų biuro baldų. Stalus galima komplektuoti pristatomais prie stalo stacionariais stalčiais arba mobiliais stalčiais ant ratukų.

Renkantis stalą svarbu įvertinti kokio pobūdžio veikla bus atliekama prie šio stalo, atkreipti dėmesį į kelis svarbiausius aspektus:

  • Stalo stalviršis. Kampinių darbo stalų stalviršio storis vienas svarbiausių stalo sudedamųjų elementų. Kuo storesnis stalviršis tuo aukštesnę produkto klasę jis reprezentuoja. 25 mm plokštė yra naudojama gaminant verslo klasės baldus. 18 mm storio plokštės taikomos norint pagaminti optimaliausio kainos ir kokybės santykio baldus.
  • Stalų atramos. Klasikinių darbo stalų stalviršis tvirtinasi ant paprastų LMDP kojų (laminuota medžio drožlių plokštė) su uždanga. Taip pat gaminame modernus stačiakampio arba kampinės formos darbo stalus ant metalinių kojų su uždanga. Geros kokybės biuro stalai - tai tvirti darbo arba posėdžių stalai, kurių stalviršis sumontuotas ant metalinio rėmo.
  • Stalo kojos. SStalo kojų pasirinkimas kampiniams darbo stalams yra labai platus. Metalinės - tiesios metalinės kojos su uždanga. LMDP - laminuotos medžio drožlių plokštės stalo kojos. Šis pasirinkimas neretai bus pigesnis, tačiau atrodo taip pat gerai. Šių kojų pliusas, tai jog uždengia darbuotojo kojas, kompiuterį. Visos stalo kojos gali reguliuotis 10 mm arba daugiau diapazone.
  • Stalo kojų uždangps. Stalo uždanga sutvirtina stalo konstrukciją, taip pat uždengia darbuotojo kojas, daiktus esančius po stalu, laidus. Beveik visi mūsų siūlomi darbo stalai gali būti pagaminti su uždangomis.
  • Stalo forma. Dažniausia darbo stalų forma yra kampinė ergonominė su kairės arba dešinės pusės stalo kampu. Toks kampas prailgina darbo vietą ir leidžia patogiai atsiremti darbinei rankai.
  • Stalčių blokai. Stalčių blokas gali būti ir stalo dalis ir atskiras elementas. Kartais stalčių blokas montuojamas prie stalo kaip jo koja, tai puikus stabilus ir kompaktiškas pasirinkimas, kai yra poreikis susidėti daiktams. Stalus taip pat galima komplektuoti mobiliais stalčiais ant ratukų. Tokį stalčių galima pastatyti šalia stalo ar po stalu. Tai kartais yra patogiau, negu turėti stalą su jau užfiksuota stalčių vieta.
  • Pertvaros. Pertvaros reikalingos, kai du ar daugiau darbuotojų sėdi vienas priešais kitą. Jos padeda atskirti darbo vietas. Pertvaros gaminamos iš LMDP ir gali būti aptrauktos medžiaga, taip geriau izoliuoja garsą.
  • Papildomi elementai. Jei balde nėra numatyta, galima padaryti lentyną klaviatūrai arba kompiuteriui. Taip pat papildomai galima padaryti skylutes laidams. Daug stalų modelių yra gaminami jau su skyle laidams.

Apmokėjimo būdai: įmonėms išrašome sąskaitas faktūras, galima atsiskaityti internetine bankininkyste, pavedimu arba gyvai mūsų salone.

Prekių surinkimas: Perkant prekes iš ekspozicijos jos jau bus surinktos. Prekes perkant internetu prekės bus nesurinktos gamintojo pakuotėje.

Apsilankykite mūsų gyvoje parduotuvėje Vilniuje, Kalvarijų g. 125, „Baldų rojaus” trečiajame aukšte. Ten Jums patars ir pakonsultuos savo darbą išmanantys profesionalai. Taip pat galite susisiekti telefonu:+37068614760 arba El. paštu: bv@baldai-verslui.lt taip pat užpildę kontaktinę forma.

Mažėjantis

48 Prekė (s)

Mažėjantis

48 Prekė (s)