Susisiekite: +37068614760 arba +37069316151   El. paštas

Biuro baldų komplektai

Biuro baldų komplektai

Nauji baldų koplektai puikus pasirinkimas tiems, kas nenori daug laiko skirti biuro įrenginėjimui. Jums užteks tik iš katalogo išsirinkti jūsų skonį atitinkantį baldų stilių, spalvą arba kolekciją, įvertinti tai, kiek ir kokių baldų Jums reikia.

Jei norite galite rinktis ir baldus iš skirtingų kolekcijų, nes jie yra lengvai derinami ir pritaikomi vieni prie kitų. Pavyzdžiui, jei Jums patiko stalas iš XTEN kolekcijos, o stalčių blokai iš XTEN-UP kolekcijos, problemų nekils. 

Rinkdamiesi mūsų kokybiškus baldų komplektus galite būti užtikrinti, kad galvos dėl biuro irenginėjimo jums ilgai neskaudės ir baldai jums tarnaus ne vienus ir ne du metus.


Apmokėjimo būdai: įmonėms išrašome sąskaitas faktūras, galima atsiskaityti internetine bankininkyste, pavedimu arba gyvai mūsų salone.

Pristatymas: Jei prekę galima pristatyti su Kurjeriu, tai prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje pagal DPD kurjerio įkainius. Didelių gabaritų ir pagal kliento norą surinktas prekes vežame tik Vilniaus mieste (25€ už krovininį automobilį nepriklausomai nuo prekių kiekio). Už Vilniaus miesto ribų skaičiuojama 0,30€/km (kilometrai skaičiuojami pirmyn ir atgal). Prekių užnešimo kaina = prekių kiekis x aukštų skaičius x 4€.

Prekių surinkimas: 5€/vnt. Perkant prekes iš ekspozicijos jos jau bus surinktos. Prekes perkant internetu prekės bus nesurinktos gamintojo pakuotėje.

Apsilankykite mūsų gyvoje parduotuvėje Vilniuje, Kalvarijų g. 125, „Baldų rojaus” trečiajame aukšte. Ten Jums patars ir pakonsultuos savo darbą išmanantys profesionalai. Taip pat galite susisiekti telefonu:+37069316151 arba El. paštu: bv@baldai-verslui.lt taip pat užpildę kontaktinę forma.

Nėra jokių prekių, atitinkančių pasirinkimą.