Susisiekite: +37068614760 arba +37069316151   El. paštas

Posėdžių, konferenciniai stalai

Posėdžių, konferenciniai stalai

Posėdžių kambarys vieta, kur generuojamos svarbiausios idėjos, aptariami siekiai bei įgyvendinti tikslai. Kad šis procesas būtų produktyvus rekomenduojame patogius ir kokybiškus baldus už puikią kainą.

Mūsų siūlomame asortimente tikrai rasite jums tinkamiausią posėdžių arba konferencijų stalą.

Skirtumas tarp posėdžių ir konferencijų stalų nėra labai didelis, ir vieni ir kiti gali būti pritaikomi panašioms funkcijoms. Šių stalų dydį galite rinktis priklausomai nuo to kiek planuojama sutalpinti asmenų prie vieno stalo. Bei koks yra patalpos, kurioje stovės minimi stalai išplanavimas ir dydis.

Posėdžių stalai labiau pritaikyti darbuotojų pasitarimams, jie yra mažesni. Įprastai kvadratiniai arba apvalūs, dažniausiai, 3-5 vietų.

Konferenciniai stalai kur kas didesni, neretai suduriami iš kelių elementų. Dažniausiai šių stalų forma yra ovali arba kvadratinė. Mūsų parduotuvėje šiuo metu rasite konferencijų stalų iki 8 vietų, tačiau esant poreikiui galime pagaminti konferencijų stalą, pagal jūsų lūkesčius.

Abiejų rūšių stalus galite rinktis pagal:

Stalviršio storį (kuo storesnis stalviršis, tuo aukštesnė gaminio klasė), PVC kraštinės storį (kuo didesnis, tuo produkto klasė taip pat aukštesnė), stalo kojas (LMDP – laminuotos medžio drožlių plokštė kojos; metalinės stalo kojos: lenktos, apvalios, kvadratinės; mišrios stalo kojas gali sudaryti ir metaliniai ir LMDP elementai).

Beveik visi šios kategorijos stalų aukštis gali būti reguliuojamas 15mm diapazone. Kas yra aktualu, kai patalpos grindys nėra idealiai lygios.


Apmokėjimo būdai: įmonėms išrašome sąskaitas faktūras, galima atsiskaityti internetine bankininkyste, pavedimu arba gyvai mūsų salone.

Pristatymas: Jei prekę galima pristatyti su Kurjeriu, tai prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje pagal DPD kurjerio įkainius. Didelių gabaritų ir pagal kliento norą surinktas prekes vežame tik Vilniaus mieste (25€ už krovininį automobilį nepriklausomai nuo prekių kiekio). Už Vilniaus miesto ribų skaičiuojama 0,30€/km (kilometrai skaičiuojami pirmyn ir atgal). Prekių užnešimo kaina = prekių kiekis x aukštų skaičius x 4€.

Prekių surinkimas: 5€/vnt. Perkant prekes iš ekspozicijos jos jau bus surinktos. Prekes perkant internetu prekės bus nesurinktos gamintojo pakuotėje.

Apsilankykite mūsų gyvoje parduotuvėje Vilniuje, Kalvarijų g. 125, „Baldų rojaus” trečiajame aukšte. Ten Jums patars ir pakonsultuos savo darbą išmanantys profesionalai. Taip pat galite susisiekti telefonu:+37069316151 arba El. paštu: bv@baldai-verslui.lt taip pat užpildę kontaktinę forma.

Mažėjantis

12 Prekė (s)

Mažėjantis

12 Prekė (s)