Susisiekite: +37068614760 arba +37069316151   El. paštas

Stalų priestaliai

Stalų priestaliai

IMAGO, XTEN ir TORR kolekcijos savo asortimente turi ir priestalių, kas yra svarbu jei Jūsų darbo erdvė yra riboto dydžio, tačiau tame pačiame kabinete reikia dirbti porai žmonių. Taip pat priestalis neretai statomas ir vadovo kabinete, taip vadovo kabinetas įgauna papildomą – pasitarimų kambario funkciją.

Pas mus galite įsigyti įvairių spalvų ir konfigūracijų priestalių. Pavyzdžiui papildomai darbo vietai sukurti galite rinktis pristatomą stalą, kurio visa konstrukcija sudaryta iš LMDP (laminuotos medžio drožlių plokštės) arba priestalius su viena arba dviem metalinės kojom tvirtinamus tiesiogiai prie pagrindinio darbo stalo.  


Apmokėjimo būdai: įmonėms išrašome sąskaitas faktūras, galima atsiskaityti internetine bankininkyste, pavedimu arba gyvai mūsų salone.

Pristatymas: Jei prekę galima pristatyti su Kurjeriu, tai prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje pagal DPD kurjerio įkainius. Didelių gabaritų ir pagal kliento norą surinktas prekes vežame tik Vilniaus mieste (25€ už krovininį automobilį nepriklausomai nuo prekių kiekio). Už Vilniaus miesto ribų skaičiuojama 0,30€/km (kilometrai skaičiuojami pirmyn ir atgal). Prekių užnešimo kaina = prekių kiekis x aukštų skaičius x 4€.

Prekių surinkimas: 5€/vnt. Perkant prekes iš ekspozicijos jos jau bus surinktos. Prekes perkant internetu prekės bus nesurinktos gamintojo pakuotėje.

Apsilankykite mūsų gyvoje parduotuvėje Vilniuje, Kalvarijų g. 125, „Baldų rojaus” trečiajame aukšte. Ten Jums patars ir pakonsultuos savo darbą išmanantys profesionalai. Taip pat galite susisiekti telefonu:+37069316151 arba El. paštu: bv@baldai-verslui.lt taip pat užpildę kontaktinę forma.

Mažėjantis

8 Prekė (s)

Mažėjantis

8 Prekė (s)