Susisiekite: +37068614760 arba +37069316151   El. paštas

Biuro kėdė Top Star, kd-230, juodos spalvos, (maksimali apkrova 130 kg)

Daugiau peržiūrų

Biuro kėdė Top Star, kd-230, juodos spalvos, (maksimali apkrova 130 kg)

Prekę turime ekspozicijoje - 1 Vnt.

Sena Kaina su PVM: 160 €

Special Price 100 €

Ergonominė Biuro kėdė Top Star, kd-230, juodos spalvos, (maksimali apkrova 130 kg).

  • Sėdynė ir nugaros atlošas aptraukti gobelenu. Kėdės rėmas - metalinė poliruoto aliuminio kryžmė.
  • Porankiai - plasikiniai reguliuojami. Platus nugaros atlošas, gerai palaiko juosmenį ir nugara.
  • Multiblokinis mechanizmas su centrinės ašies svyravimu. Multiblokinis mechanizmas paprastai turi dvi svirtis, - viena iš jų reguliuojamas kėdės aukštis, kita – kėdės pasvirimo kampas. Atsilenkimo padėtis fiksuojama bet kurioje padėtyje arba atleidžiama – tuomet kėdė paliekama laisvai svyruoti.
  • Gamintojas Top Star, Vokietija. Būklė - naudotas baldas.

Porankių atrama (padukai) su matomais išorės mechaniniais pažeidimais, bet tai netrukdo naudoti juos pagal paskirtį.

Kėdės reguliavimo funkcijos

Daugiau info
Kėdės aukščio reguliavimas. Standartinė biuro kėdės reguliavimo funkcija. Nugaros atlošo aukščio reguliavimas. Nugaros atlošo pasvirimo kampo reguliavimas. Sėdynės gylio reguliavimas. Multiblokinis mechanizmas su centrinės ašies svyravimu. Šis mechanizmas leidžia fiksuoti kėdės atsilošimą bet kurioje padėtyje. Centrinės ašies kėdės svyravimas. Kėdės atsilošimo tamprumo reguliavimas. Reguliuojami porankiai. Reguliuojamas porankių aukštis. Reguliuojami porankiai. Reguliuojamas porankių plotis. Porankiai su minkštais padukais. Ergonomiškai suformuotos minkštos kėdės dalys. Reguliuojami porankiai. Paduko reguliavimo pirmyn ir atgal funkciją.

Prekės atsiėmimas iš Pardavėjo sandėlio Vilniuje, Kalvarijų g. 125, PC „Baldų rojus“ yra nemokamas. Baldus galime pristatyti kurjerio pagalba visoje Lietuvoje pagal Šalių suderintus įkainius. Pristatymo kaina priklauso nuo pristatymo vietos, baldų svorio, gabaritų. Prekė gali būti surinkta ar dalinai surinkta. Tai priklauso nuo baldų konstrukcijos, užnešimo į patalpą galimybių, pirkėjo pageidavimų. Baldų surinkimo ir užnešimo į Pirkėjo pageidaujamą vietą kainos kiekvienu atveju derinamos individualiai. 

* Privalomi laukeliai

Sena Kaina su PVM: 160 €

Special Price 100 €