Susisiekite: +37068614760 arba +37069316151   El. paštas

Ergonominė darbo kėdė, kd-248, melsvos spalvos, (maksimali apkrova 110 kg)

Daugiau peržiūrų

Ergonominė darbo kėdė, kd-248, melsvos spalvos, (maksimali apkrova 110 kg)

Prekę turime sandėlyje - 124 Vnt.

Sena Kaina su PVM: 80 €

Special Price 55 €

Aukštos kokybės, puikaus dizaino Ergonominė darbo kėdė, kd-248, melsvos spalvos, (maksimali apkrova 110 kg).

  • Sėdynė ir nugaros atlošas aptraukti gobelenu (vilna su elastanu). Kėdės rėmas - metalinė dažyta kryžmė. Be porankių.
  • Platus nugaros atlošas, gerai palaiko juosmenį ir nugara. Nepriekaištingas kėdės dizainas užtikrina ne tik dailų vaizdą, bet ir puikias ergonomines savybes.
  • Centinės ašies svyravimo - tiltinis biuro kėdės mechanizmas. Tiltinis svyravimo mechanizmas leidžia užfiksuoti vieną darbinę vertikaliąją padėtį arba, atrakinus svyravimo funkciją, palieka kėdę laisvai svyruoti.
  • Gamintojas Narbutas, Lietuva. Būklė - naudotas baldas. .

Kėdės reguliavimo funkcijos

Daugiau info
Kėdės aukščio reguliavimas. Standartinė biuro kėdės reguliavimo funkcija. Centrinės ašies kėdės svyravimas – atsilošimas (variantas – kai sėdimoji dalis tvirtai sujungta su atlošu). Tiltinis mechanizmas. Centrinės ašies kėdės svyravimas. Fiksuojama tik viena darbinė kėdės padėtis. Centrinės ašies kėdės svyravimas. Kėdės atsilošimo tamprumo reguliavimas. Ergonomiškai suformuotos minkštos kėdės dalys.

Prekės atsiėmimas iš Pardavėjo sandėlio Vilniuje, Kalvarijų g. 125, PC „Baldų rojus“ yra nemokamas. Baldus galime pristatyti kurjerio pagalba visoje Lietuvoje pagal Šalių suderintus įkainius. Pristatymo kaina priklauso nuo pristatymo vietos, baldų svorio, gabaritų. Prekė gali būti surinkta ar dalinai surinkta. Tai priklauso nuo baldų konstrukcijos, užnešimo į patalpą galimybių, pirkėjo pageidavimų. Baldų surinkimo ir užnešimo į Pirkėjo pageidaujamą vietą kainos kiekvienu atveju derinamos individualiai. 

* Privalomi laukeliai

Sena Kaina su PVM: 80 €

Special Price 55 €