Susisiekite su mumis. Tel. nr:+37069316151 arba +37068614760El. paštas

Biuro baldų komplektai

Biuro baldų komplektai

Naudotų baldų komplektas geriausias pasirinkimas siekiant mažomis sąnaudomis apstatyti darbo kabinetą ar net visą biurą. Siekiame užtikrinti, kad kiekviena darbo vieta, kuri yra kuriama su mūsų baldais bus patogi darbuotojui. Ergonomiškoje darbo vietoje darbas produktyvesnis ir naudingesnis Jūsų stuburui.

Mūsų siūlomi naudoti baldų komplektai yra sudaryti iš darbo stalo ir stalčių bloko. tik aukštos kokybės ir tokių gamintojų kaip:


Apmokėjimo būdai: įmonėms išrašome sąskaitas faktūras, galima atsiskaityti internetine bankininkyste, pavedimu arba gyvai mūsų salone.

Pristatymas: Jei prekę galima pristatyti su Kurjeriu, tai prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje pagal DPD kurjerio įkainius. Didelių gabaritų ir pagal kliento norą surinktas prekes vežame tik Vilniaus mieste (25€ už krovininį automobilį nepriklausomai nuo prekių kiekio). Už Vilniaus miesto ribų skaičiuojama 0,30€/km (kilometrai skaičiuojami pirmyn ir atgal). Prekių užnešimo kaina = prekių kiekis x aukštų skaičius x 4€.

Prekių surinkimas: 5€/vnt. Perkant prekes iš ekspozicijos jos jau bus surinktos. Prekes perkant internetu prekės bus nesurinktos gamintojo pakuotėje.

Apsilankykite mūsų gyvoje parduotuvėje Vilniuje, Kalvarijų g. 125, „Baldų rojaus” trečiajame aukšte. Ten Jums patars ir pakonsultuos savo darbą išmanantys profesionalai. Taip pat galite susisiekti telefonu:+37069316151 arba El. paštu: bv@baldai-verslui.lt taip pat užpildę kontaktinę forma.

Nėra jokių prekių, atitinkančių pasirinkimą.