Susisiekite su mumis. Tel. nr:+37069316151 arba +37068614760El. paštas

Biuro stalai

Biuro stalai

IŠPARDAVIMAS. Kainos nuo 20 eurų. Mažai naudoti kampiniai stalai ir kėdės biurui. Visus  stalus galim  trumpinti, jei konkretus stalo modelis yra jums per didelis.

 

Galite derėtis dėl kiekvieno stalo, kurį rasite mūsų tinklapyje kategorijoje prie naudotų biuro baldų. Garantuojame, kad galėsite nusiderėti ir pirkti nemažai stalų modelių po 20 eurų.

 

Stalus galima komplektuoti mobiliais stalčiais ant ratukų. Tokį stalčių galima pastatyti šalia stalo ar po stalu. Tai yra patogiau negu turėti stalą su jau užfiksuota stalčių vieta.

 

Baldai randasi Vilniuje  Prekybos centras BALDŲ ROJUS, Kalvarijų g. 125, 3 aukštas. Tel +37069316151, El. paštas bv@baldai-verslui.lt

 

Mūsų siūlomas platus naudotų biuro stalų pasirinkimas patenkins kiekvieno lūkesčius. Mūsų elektroninėje ir gyvoje parduotuvėje naudotus ofiso stalus galite rinktis iš plataus stalų asortimento:

 • Rašomieji stalai: tai stalai, kuriuose yra įmontuotas stalčių blokas. Rašomieji stalai geriausias pasirinkimas norint nebesukti galvos, kur patogiai susidėti darbui svarbius reikmenis.
 • Darbo stalai: kokybiški stalai, pritaikomi kiekvienam biurui. Jų dydis gali svyruoti nuo tipinių matmenų iki itin mažų ar didelių. 
 • Kampiniai stalai: rašomieji su stalčių bloku arba paprasti darbo kampiniai  stalai. Pasiūloje turime ir dešiniarankiams ir kairiarankiams patogių darbo stalų. Renkantis kampinius rašomuosius stalus optimaliai išnaudojama patalpa, sukuriama darbuotojui daugiau nei įprastai darbinio ploto, ir nebereikia galvoti apie papildomus elementus darbo reikmėms susidėti.
 • Posėdžių stalai: įvairaus dydžio apvalūs arba kvadratiniai stalai puikiai pasitarnaus įmonės svarbių reikalų aptarimui, svarbių svečių sutikimui.
 • Konferenciniai stalai: stalai tinkantys susitikimams, konferencijoms, labiau pritaikomi siauresnėse patalpose. Dažniausiai konferencijų stalai būna ovalūs arba stačiakampio formos, arba su dviem lenktomis kraštinėmis.
 • Žurnaliniai staliukai: įvairių formų žemi staliukai skirti laukiamojo zonai.
 • Priestaliai ir kiti stalai

Pasirinkę Jums tinkamą stalo rūšį, geriausią jums tinkamą variantą rasite naudodami filtrus:

 • Dydį: aukštis, plotis, gylis. vienos, dviejų ar daugiau darbo vietų
 • Spalvas: tradicinės (buko, kriaušės, klevo) arba retesnės, unikalesnės spalvos.
 • Gamintojus: mūsų siūlomi naudoti biurų stalai yra tokių puikių gamintojų kaip NARBUTAS arba GURDA, tad kokybe nusivilti tikrai neteks.
 • Stalviršio storį: kuo storesnis stalviršis storis, tuo didesnę gaminio klasę jis žymi.
 • Stalo atramas: metalinės stalo kojos gali būti tiesios arba lenktos. Lenktos stalo kojos atrodo grakščiau, tačiau darbo stalas su tokiomis kojomis užima daugiau vietos. LMDP (laminuotos medžio drožlių plokštės) stalo kojos dažniausiai naudojamos rašomuosiuose arba darbo staluose. Stalo uždangos stalams suteikia tvirtumo, tuo pačiu uždengia darbuotojo kojas.

Mažai naudoti biuro stalai yra geriausias pasirinkimas, mažiausiomis sąnaudomis sukurti patogias darbo vietas.

Apsilankykite mūsų gyvoje parduotuvėje Baldų rojaus trečiajame aukšte ir jus pakonsultuos ir padės išsirinkti šios srities profesionalai.


Apmokėjimo būdai: įmonėms išrašome sąskaitas faktūras, galima atsiskaityti internetine bankininkyste, pavedimu arba gyvai mūsų salone.

Pristatymas: Jei prekę galima pristatyti su Kurjeriu, tai prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje pagal DPD kurjerio įkainius. Didelių gabaritų ir pagal kliento norą surinktas prekes vežame tik Vilniaus mieste (25€ už krovininį automobilį nepriklausomai nuo prekių kiekio). Už Vilniaus miesto ribų skaičiuojama 0,30€/km (kilometrai skaičiuojami pirmyn ir atgal). Prekių užnešimo kaina = prekių kiekis x aukštų skaičius x 4€.

Prekių surinkimas: 5€/vnt. Perkant prekes iš ekspozicijos jos jau bus surinktos. Prekes perkant internetu prekės bus nesurinktos gamintojo pakuotėje.

Apsilankykite mūsų gyvoje parduotuvėje Vilniuje, Kalvarijų g. 125, „Baldų rojaus” trečiajame aukšte. Ten Jums patars ir pakonsultuos savo darbą išmanantys profesionalai. Taip pat galite susisiekti telefonu:+37069316151 arba El. paštu: bv@baldai-verslui.lt taip pat užpildę kontaktinę forma.

</article

Mažėjantis

1-60 of 62

Puslapis:
 1. 1
 2. 2

Mažėjantis

1-60 of 62

Puslapis:
 1. 1
 2. 2