Susisiekite: +37068614760 El. paštas

Kampiniai stalai naudoti - Kitas - Narbutas

Kampiniai stalai naudoti - Kitas - Narbutas

IŠPARDAVIMAS. Kainos nuo 30 eurų. Mažai naudoti kampiniai stalai ir kėdės biurui. Visus  stalus galim  trumpinti, jei konkretus stalo modelis yra jums per didelis.

 

Galite derėtis dėl kiekvieno stalo, kurį rasite mūsų tinklapyje kategorijoje prie naudotų biuro baldų. Garantuojame, kad galėsite nusiderėti ir pirkti nemažai stalų modelių po 30 eurų.

 

Stalus galima komplektuoti mobiliais stalčiais ant ratukų. Tokį stalčių galima pastatyti šalia stalo ar po stalu. Tai yra patogiau negu turėti stalą su jau užfiksuota stalčių vieta.

 

Baldai randasi Vilniuje  Prekybos centras BALDŲ ROJUS, Kalvarijų g. 125, 3 aukštas. Tel +37069316151, El. paštas bv@baldai-verslui.lt

 

Mūsų siūlomus naudotus kampinius darbo stalus galite rinktis pagal keletą kriterijų:

  • Stalviršį. Stalviršis bene svarbiausias darbo stalo elementas, tad savo klientams galime pasiūlyti įvairų jų pasirinkimą, pagal poreikius. Kuo didesnis stalviršio storis tuo aukštesnė gaminio klasė. Storiausias mūsų turimas stalviršio storis 38mm, tokie stalviršiai naudojami vadovo stalams. 20-22mm stalo plokštė naudojama gaminti ekonominės klasės stalams.
  • Kojas. Mūsų turimų naudotų kampinių stalų asortimentas išties platus tad galite rinktis stalus su U formos metalinėmis kojomis arba paprastomis apvaliomis, kvadratinėmis ar lenktomis kojomis. Turime ir naudotų stalų kurių visa konstrukcija yra sudaryta iš LMDP (laminuotos medžio drožlių plokštės).
  • Uždangas. Savo naudotų stalų asortimente turime ir stalų su uždangomis.
  • Spalvas Populiariausios mūsų turimų naudotų stalų spalvos yra klevo ir šviesaus buko. Tačiau yra ir didesnis spalvų pasirinkimas.
  • Stalčių blokus. Kai kurie naudoti kampiniai stalai būna su jau įmontuotais stalčių blokais. Tai suteikia stalui daugiau darbo ploto. Taip pat galime pasiūlyti stalčių bloką atskirai, pristatomą prie stalo, arba mažesnio dydžio, puikiai telpantį po stalu.
  • Kraštinės storis. Kuo storesnė kraštinė, tuo labiau apsaugoti stalo kraštai nuo trinties bei kitų veiksnių skatinančių stalo dėvėjimąsi.
  • Papildomi elementai. Už papildomą mokestį Jūsų pasirinktame naudotame balde galime padaryti lentyną kompiuteriui arba klaviatūrai. Už 4€ padarome skylutes laidams.

Apmokėjimo būdai: įmonėms išrašome sąskaitas faktūras, galima atsiskaityti internetine bankininkyste, pavedimu arba gyvai mūsų salone.

Pristatymas: Jei prekę galima pristatyti su Kurjeriu, tai prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje pagal DPD kurjerio įkainius. Didelių gabaritų ir pagal kliento norą surinktas prekes vežame tik Vilniaus mieste (25€ už krovininį automobilį nepriklausomai nuo prekių kiekio). Už Vilniaus miesto ribų skaičiuojama 0,30€/km (kilometrai skaičiuojami pirmyn ir atgal). Prekių užnešimo kaina = prekių kiekis x aukštų skaičius x 4€.

Prekių surinkimas: 5€/vnt. Perkant prekes iš ekspozicijos jos jau bus surinktos. Prekes perkant internetu prekės bus nesurinktos gamintojo pakuotėje.

Apsilankykite mūsų gyvoje parduotuvėje Vilniuje, Kalvarijų g. 125, „Baldų rojaus” trečiajame aukšte. Ten Jums patars ir pakonsultuos savo darbą išmanantys profesionalai. Taip pat galite susisiekti telefonu:+37069316151 arba El. paštu: bv@baldai-verslui.lt taip pat užpildę kontaktinę forma.

</article

Mažėjantis

17 Prekė (s)

Mažėjantis

17 Prekė (s)