Susisiekite su mumis. Tel. nr:+37069316151 arba +37068614760El. paštas

Posėdžių, konferenciniai stalai

Posėdžių, konferenciniai stalai

Joks biuras neapsieina be posėdžių stalo prie kurio būtų aptariami įmonės laimėjimai bei planai. Mes siūlome puikios kokybės naudotus posėdžių bei konferencijų stalus, kad susitikimai ir diskusijos vyktų patogioje erdvėje.

Posėdžių ir konferencijų stalai beveik niekuo nesiskiria. Dažniausiai konferencijų stalai būna kiek didesni. Šios dvi stalų rūšys gali būti pritaikytos panašioms funkcijoms.

Priklausomai nuo jūsų poreikių galime pasiūlyti ir kvadrato ir ovalo formos stalų.


Apmokėjimo būdai: įmonėms išrašome sąskaitas faktūras, galima atsiskaityti internetine bankininkyste, pavedimu arba gyvai mūsų salone.

Pristatymas: Jei prekę galima pristatyti su Kurjeriu, tai prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje pagal DPD kurjerio įkainius. Didelių gabaritų ir pagal kliento norą surinktas prekes vežame tik Vilniaus mieste (25€ už krovininį automobilį nepriklausomai nuo prekių kiekio). Už Vilniaus miesto ribų skaičiuojama 0,30€/km (kilometrai skaičiuojami pirmyn ir atgal). Prekių užnešimo kaina = prekių kiekis x aukštų skaičius x 4€.

Prekių surinkimas: 5€/vnt. Perkant prekes iš ekspozicijos jos jau bus surinktos. Prekes perkant internetu prekės bus nesurinktos gamintojo pakuotėje.

Apsilankykite mūsų gyvoje parduotuvėje Vilniuje, Kalvarijų g. 125, „Baldų rojaus” trečiajame aukšte. Ten Jums patars ir pakonsultuos savo darbą išmanantys profesionalai. Taip pat galite susisiekti telefonu:+37069316151 arba El. paštu: bv@baldai-verslui.lt taip pat užpildę kontaktinę forma.

Mažėjantis

4 Prekė (s)

Mažėjantis

4 Prekė (s)