Susisiekite: +37068614760 El. paštas

Tiesūs darbo stalai naudoti

Tiesūs darbo stalai naudoti

IŠPARDAVIMAS. Kainos nuo 20 eurų. Mažai naudoti kampiniai stalai ir kėdės biurui. Visus  stalus galim  trumpinti, jei konkretus stalo modelis yra jums per didelis.

 

Galite derėtis dėl kiekvieno stalo, kurį rasite mūsų tinklapyje kategorijoje prie naudotų biuro baldų. Garantuojame, kad galėsite nusiderėti ir pirkti nemažai stalų modelių po 20 eurų.

 

Stalus galima komplektuoti mobiliais stalčiais ant ratukų. Tokį stalčių galima pastatyti šalia stalo ar po stalu. Tai yra patogiau negu turėti stalą su jau užfiksuota stalčių vieta.

 

Baldai randasi Vilniuje  Prekybos centras BALDŲ ROJUS, Kalvarijų g. 125, 3 aukštas. Tel +37069316151, El. paštas bv@baldai-verslui.lt

 

Iš mūsų siūlomo naudotų rašomųjų stalų ir darbo stalų asortimento kiekvienas išsirinks sau tinkamiausią darbo vietą. Kad pasirinkimas nenuviltų siūlome atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių stalo elementų:

 • Stalviršį. Rašomųjų stalų stalviršis smarkiai įtakoja stalo kainą. Storesnis stalviršis stalviršis reprezentuoja aukštesnę produkto lygį. Iš 38mm storio plokštės gaminami stalai tinkamiausi vadovo kabinetui. 25mm ir storesnė plokštė dažniausiai rodo, jog baldas yra aukščiausios klasės. 20-22mm storio plokštės naudojamos gaminant vartotojui palankiausios kainos ir kokybės santykio baldus. Iš 20mm ir plonesnės plokštės gaminami baldai taupantiems.
  • Kojas. Mūsų siūlomų naudotų darbo stalų kojos gali būti ir metalinės ir iš LMDP (laminuotos medžio drožlių plokštės). Pastarosios kojos aktualu žmonėms, kuriems aktualu paslėpti kojas ar daiktus esančius po stalu. Metalinės stalo kojos būna dvejopos, U formos, rečiau pasitaikančios tarp naudotų darbo stalų ir paprastos. Pastarosios gali būti apvalios, lenktos, kvadratinės. Neretai pasitaiko stalų su mišriom stalo kojom (LMDP ir metalinė koja). Dažniausiai stalo kojos aukštis gali reguliuotis apie 15mm. Norint didelio diapazono stalo aukščio reguliavimo geriausia rinktis augančius stalus.
  • Uždangas. Stalo uždanga reikalinga stalo konstrukcijos sutvirtinimui, bei darbuotojo kojų uždengimui. Esant poreikiui už papildomą mokestį jūsų pasirinktam stalui galim pritvirtinti uždangą.
  • Spalvas. Mūsų naudotų rašomųjų ir darbo stalų asortimente daugiausia rasite populiariausias spalvas, tokias kaip bukas ar klevas.
  • Forma ir matmenys. Mūsų siūlomi naudoti biuro baldai įprastai būna standartinių formų ir matmenų.
  • Stalčių blokus. Gan įprasta praktika stalčių blokus sutapdinti su rašomojo stalo koja. Tokia konstrukcija yra stipresnė ir patogi, kai reikia dokumentus arba darbo priemones laikyti šalia savęs. Dviejų stalčių blokas prie stalo dažniausiai būna kabinamas. 
  • Pertvaros. Pertvaros, darbuotojams sėdintiems vienas priešais kitą reikalingos sukurti asmeninei erdvei. Už papildomą mokesti galime pritaikyti pertvarą, jeigu jos nėra.
  • Papildomi elementai. Už 4€ ižgręžiame skyles laidams. Už papildomą mokestį galime pritvirtinti lentyną klaviatūrai ar kitiems daiktams susidėti.

Taip pat ČIA galite susirasti mūsų ir kitų gamintojų naujus darbo ir rašomuosius stalus.


Apmokėjimo būdai: įmonėms išrašome sąskaitas faktūras, galima atsiskaityti internetine bankininkyste, pavedimu arba gyvai mūsų salone.

Pristatymas: Jei prekę galima pristatyti su Kurjeriu, tai prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje pagal DPD kurjerio įkainius. Didelių gabaritų ir pagal kliento norą surinktas prekes vežame tik Vilniaus mieste (25€ už krovininį automobilį nepriklausomai nuo prekių kiekio). Už Vilniaus miesto ribų skaičiuojama 0,30€/km (kilometrai skaičiuojami pirmyn ir atgal). Prekių užnešimo kaina = prekių kiekis x aukštų skaičius x 4€.

Prekių surinkimas: 5€/vnt. Perkant prekes iš ekspozicijos jos jau bus surinktos. Prekes perkant internetu prekės bus nesurinktos gamintojo pakuotėje.

Apsilankykite mūsų gyvoje parduotuvėje Vilniuje, Kalvarijų g. 125, „Baldų rojaus” trečiajame aukšte. Ten Jums patars ir pakonsultuos savo darbą išmanantys profesionalai. Taip pat galite susisiekti telefonu:+37069316151 arba El. paštu: bv@baldai-verslui.lt taip pat užpildę kontaktinę forma.

</article

Mažėjantis

15 Prekė (s)

Mažėjantis

15 Prekė (s)