Susisiekite su mumis. Tel. nr:+37069316151 arba +37068614760El. paštas

Žurnaliniai staliukai

Žurnaliniai staliukai

Naudoti žurnaliniai ir kavos staliukai padės sukurti jūsų laukiamąajam funkcionalią erdvę patogią lankytojams. Žurnalinius staliukus galite rinktis pagal kojas, stalviršį, spalvas. Jei nerandate mūsų elektroninėje parduotuvėje Jums tinkamo varianto atvykite į mūsų fizinę parduotuvę, kuri yra Kalvarijų g. 125 ir mes padėsime rasti Jums tinkamiausią staliuką Jūsų ofisui.


Apmokėjimo būdai: įmonėms išrašome sąskaitas faktūras, galima atsiskaityti internetine bankininkyste, pavedimu arba gyvai mūsų salone.

Pristatymas: Jei prekę galima pristatyti su Kurjeriu, tai prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje pagal DPD kurjerio įkainius. Didelių gabaritų ir pagal kliento norą surinktas prekes vežame tik Vilniaus mieste (25€ už krovininį automobilį nepriklausomai nuo prekių kiekio). Už Vilniaus miesto ribų skaičiuojama 0,30€/km (kilometrai skaičiuojami pirmyn ir atgal). Prekių užnešimo kaina = prekių kiekis x aukštų skaičius x 4€.

Prekių surinkimas: 5€/vnt. Perkant prekes iš ekspozicijos jos jau bus surinktos. Prekes perkant internetu prekės bus nesurinktos gamintojo pakuotėje.

Apsilankykite mūsų gyvoje parduotuvėje Vilniuje, Kalvarijų g. 125, „Baldų rojaus” trečiajame aukšte. Ten Jums patars ir pakonsultuos savo darbą išmanantys profesionalai. Taip pat galite susisiekti telefonu:+37069316151 arba El. paštu: bv@baldai-verslui.lt taip pat užpildę kontaktinę forma.

Nėra jokių prekių, atitinkančių pasirinkimą.