Susisiekite: +37068614760 arba +37069316151   El. paštas

Naudotos biuro kėdės

Naudotos biuro kėdės

Kėdė svarbiausias darbo vietos elementas. Dažnai nuo kėdės priklauso kaip jausitės darbo dienos pabaigoje. Tad mūsų tikslas yra suteikti Jums ir Jūsų nugarai maksimalų patogumą mažiausiomis kainomis.

Kėdes mūsų parduotuvėje galite rinktis pagal:

  • Gamintoją. Galime pasiūlyti itin populiarių gamintojų, tokių kaip „Gurda“, „Narbutas“, „Nowy styl“ naudotas, tačiau puikios būklės biuro kėdes.
  • Kėdės tipą. Priklausomai nuo jūsų darbo pobūdžio galite pasirinkti Jums tinkamiausią kėdę. Galime pasiūlyti nemažai kėdžių skirtų būtent darbui su kompiuteriu. Ergonomines kėdes galite prisitaikyti pagal savo poreikius, šias kėdes renkasi žmonės turintys problemų su stuburu arba siekiantys jų išvengti. Taip pat turime ir paprastesnio dizaino lankytojų kėdžių.
  • Spalvą. Platus spalvų asortimentas suteiks Jums galimybe parinkti tinkamą kėdės spalvą kiekvienam biurui.
  • Medžiagą. Mūsų siūlomos naudotos kėdės gali būti aptrauktos gobelenu, dirbtine oda, tinkleliu, gobelenu, poliamidu.
  • Kėdės porankius. Turime kėdžių pačiais įvairiausiais porankiais tokiais kaip: dvigubo nailono; chromuoti nereguliuojami; paminkštinti; reguliuojami aukštyn-žemyn; reguliuojami aukštyn-žemyn, į priekį-atgal ir į šonus; mediniai.
  • Kėdės mechanizmą. Galite rinktis kėdes su tiltiniu, multiblokiniu, sinchroniniu arba kontaktiniu mechanizmu.
  • Kėdės žvaigždę. Parduodame kėdes su plastikinėmis pastiprintomis juodomis, dvigubo nailono, chromuoto plieno, poliruoto aliuminio, dažyto metalo arba paprastomis metalinėmis žvaigždėmis.

Ilgas sėdėjimas vienoje vietoje apkrauna stuburą, todėl patariame kėdę savo darbui rinktis atsakingai. Geriausias pasirinkimas Jūsų stuburui bus ergonominė kėdė. Jos sukurtos taip, kad Jūsų galvą nei nugarą visuomet palaikytų tinkamoje padėtyje. Ergonominės kėdės taip pat prisitaiko prie jūsų ūgio. Sėdint jūsų keliai turėtų 90 laipsnių kampu.


Apmokėjimo būdai: įmonėms išrašome sąskaitas faktūras, galima atsiskaityti internetine bankininkyste, pavedimu arba gyvai mūsų salone.

Pristatymas: Jei prekę galima pristatyti su Kurjeriu, tai prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje pagal DPD kurjerio įkainius. Didelių gabaritų ir pagal kliento norą surinktas prekes vežame tik Vilniaus mieste (25€ už krovininį automobilį nepriklausomai nuo prekių kiekio). Už Vilniaus miesto ribų skaičiuojama 0,30€/km (kilometrai skaičiuojami pirmyn ir atgal). Prekių užnešimo kaina = prekių kiekis x aukštų skaičius x 4€.

Prekių surinkimas: 5€/vnt. Perkant prekes iš ekspozicijos jos jau bus surinktos. Prekes perkant internetu prekės bus nesurinktos gamintojo pakuotėje.

Apsilankykite mūsų gyvoje parduotuvėje Vilniuje, Kalvarijų g. 125, „Baldų rojaus” trečiajame aukšte. Ten Jums patars ir pakonsultuos savo darbą išmanantys profesionalai. Taip pat galite susisiekti telefonu:+37069316151 arba El. paštu: bv@baldai-verslui.lt taip pat užpildę kontaktinę forma.

Mažėjantis

8 Prekė (s)

Mažėjantis

8 Prekė (s)