Susisiekite: +37068614760 arba +37069316151   El. paštas

Biuro spintos, spintelės

Biuro spintos, spintelės

Kiekvienam biurui reikalinga spinta. Kokia spinta reikalinga Jūsų kuriamai darbo vietai priklauso nuo to, kiek darbuotojų naudosis spinta, kokiam tikslui ji reikalinga. Prieš renkantis spintą reikėtų atsakyti į kelis klausimus: spinta bus naudojama dokumentų katalogavimui ar tik darbuotojų rūbų pasidėjimui? O gal planuojamos pirkti spintos skirtos arhyvavimui?

Mūsų siūlomos spintos gali tapti funkcionalia ir gražia jūsų biuro detale.

Naujas spintas mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rinktis pagal mūsų siūlomus filtrus:

  • Gamintoją. Atstovaujame šiuos gamintojus: „Baldai verslui“, „BM meble“ bei „Skyland“.
  • Kolekciją. Gamintojas „Skyland“ siūlo net šešias skirtingas baldų kolekcijas. Tad galite rinkdamiesi biuro baldus išlaikyti vientisumą. Tačiau taip pat galite rinktis skirtingų kolekcijų baldus ir sukurti išskirtinius derinius.
  • Spintos tipą. Galime Jums pasiūlyti įvairių tipų spintas: atviras, pusiau atviras, uždaras, uždaras su stiklinėmis durelėmis, uždaras su stiklinėmis ir medinėmis durelėmis, pusiau uždaras su stiklinėmis durelėmis; spintos rūbams.
  • Spalvą. Galime pasiūlyti daugiau nei penkiolika spalvų ir jų derinių iš kurių galite rinktis savo norimą spintą.
  • Medžiagą. Šiuo metu mūsų spintos gaminamos iš laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP).
  • Kraštinės storį. Galite rinktis spintas su 0,8mm, 1mm, 2mm, bei 3Dpoliruoto akrilo kraštine.
  • Karkaso storį. Kuo storesnis karkasas, tuo didesnė spintos klasė. Galime jums pasiūlyti nuo 20mm iki 25mm karkaso storio spintas.
  • Užpakalinė sienelė. Ši sienelė gali būti gaminama iš LMDP arba MPP (medžio plaušo plokštės) kuri taip pat gali būti įpjauta į vidų.
  • Plotį, gylį, aukštį.

Apmokėjimo būdai: įmonėms išrašome sąskaitas faktūras, galima atsiskaityti internetine bankininkyste, pavedimu arba gyvai mūsų salone.

Pristatymas: Jei prekę galima pristatyti su Kurjeriu, tai prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje pagal DPD kurjerio įkainius. Didelių gabaritų ir pagal kliento norą surinktas prekes vežame tik Vilniaus mieste (25€ už krovininį automobilį nepriklausomai nuo prekių kiekio). Už Vilniaus miesto ribų skaičiuojama 0,30€/km (kilometrai skaičiuojami pirmyn ir atgal). Prekių užnešimo kaina = prekių kiekis x aukštų skaičius x 4€.

Prekių surinkimas: 5€/vnt. Perkant prekes iš ekspozicijos jos jau bus surinktos. Prekes perkant internetu prekės bus nesurinktos gamintojo pakuotėje.

Apsilankykite mūsų gyvoje parduotuvėje Vilniuje, Kalvarijų g. 125, „Baldų rojaus” trečiajame aukšte. Ten Jums patars ir pakonsultuos savo darbą išmanantys profesionalai. Taip pat galite susisiekti telefonu:+37069316151 arba El. paštu: bv@baldai-verslui.lt taip pat užpildę kontaktinę forma.

Mažėjantis

53 Prekė (s)

Mažėjantis

53 Prekė (s)