Susisiekite: +37068614760 El. paštas

Lankytojų Virtuviniai Žurnaliniai staliukai

Lankytojų Virtuviniai Žurnaliniai staliukai

Žurnaliniai staliukai svarbi kiekvieno biuro laukiamojo detalė. Jie suteikia galimybę pateikti informaciją apie savo įmonę patogioje formoje, kad laukdamas lankytojas galėtų susipažinti su įmonės veikla bei siekiais, patogiai pasidėti savo daiktus. Tinkamai parinktas žurnalinis staliukas suteiks ofisui jaukumo.

Mūsų siūlomi žurnaliniai staliukai gali būti metalinėmis, lenktomis arba tiesiomis bei laminuotos medžio drožlių plokštės kojomis. Turime platų stalviršių žurnaliniams staliukams pasirinkimą. Galime pagamintį kavos staliuką išskirtinai jums, pagal jūsų poreikius.

Kad būtų lengva keisti žurnalinio staliuko vietą, galime pasiūlyti su jau pritvirtintais ratukais. O jei jūsų pasirinktas staliuko medelis jų neturi, už papildomą mokestį juos pritaikyti.

Neretai žurnaliniai staliukai turi papildomą lentynėlę.


Apmokėjimo būdai: įmonėms išrašome sąskaitas faktūras, galima atsiskaityti internetine bankininkyste, pavedimu arba gyvai mūsų salone.

Pristatymas: Jei prekę galima pristatyti su Kurjeriu, tai prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje pagal DPD kurjerio įkainius. Didelių gabaritų ir pagal kliento norą surinktas prekes vežame tik Vilniaus mieste (25€ už krovininį automobilį nepriklausomai nuo prekių kiekio). Už Vilniaus miesto ribų skaičiuojama 0,30€/km (kilometrai skaičiuojami pirmyn ir atgal). Prekių užnešimo kaina = prekių kiekis x aukštų skaičius x 4€.

Prekių surinkimas: 5€/vnt. Perkant prekes iš ekspozicijos jos jau bus surinktos. Prekes perkant internetu prekės bus nesurinktos gamintojo pakuotėje.

Apsilankykite mūsų gyvoje parduotuvėje Vilniuje, Kalvarijų g. 125, „Baldų rojaus” trečiajame aukšte. Ten Jums patars ir pakonsultuos savo darbą išmanantys profesionalai. Taip pat galite susisiekti telefonu:+37069316151 arba El. paštu: bv@baldai-verslui.lt taip pat užpildę kontaktinę forma.

Mažėjantis

11 Prekė (s)

Mažėjantis

11 Prekė (s)