Susisiekite: +37068614760 arba +37069316151   El. paštas

Spintos dokumentams

Spintos dokumentams

Spintos dokumentams pagal savo išmatavimus yra specialiai pritaikytos archyvavimui. Dažniausiai spintos dokumentams skaidomos horizontaliai ir yra pritaikyos vertikaliam dokumentų laikymui.

Spintos dokumentams gali būti: atviros, pusiau uždaros, uždaros, su stiklinėmis durelėmis, su stiklinėmis ir medinėmis durelėmis, su medinėmis durelėmis.

Spintas dokumentams mūsų kataloge galite pasirinkti pagal: gamintoją, kolekciją, spalvą, mežiagas, tipą.

Mūsų asortimente daugiausia rasite gmintojo „Skyland“ spintų dokumentams. Derinkite šio gamintojo skirtingų kolekcijų spintas ir išgaukite unikalius splavų ir dizainų derinius, kurie dokumentų archyvavimą pavers smagesne veikla.


Apmokėjimo būdai: įmonėms išrašome sąskaitas faktūras, galima atsiskaityti internetine bankininkyste, pavedimu arba gyvai mūsų salone.

Pristatymas: Jei prekę galima pristatyti su Kurjeriu, tai prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje pagal DPD kurjerio įkainius. Didelių gabaritų ir pagal kliento norą surinktas prekes vežame tik Vilniaus mieste (25€ už krovininį automobilį nepriklausomai nuo prekių kiekio). Už Vilniaus miesto ribų skaičiuojama 0,30€/km (kilometrai skaičiuojami pirmyn ir atgal). Prekių užnešimo kaina = prekių kiekis x aukštų skaičius x 4€.

Prekių surinkimas: 5€/vnt. Perkant prekes iš ekspozicijos jos jau bus surinktos. Prekes perkant internetu prekės bus nesurinktos gamintojo pakuotėje.

Apsilankykite mūsų gyvoje parduotuvėje Vilniuje, Kalvarijų g. 125, „Baldų rojaus” trečiajame aukšte. Ten Jums patars ir pakonsultuos savo darbą išmanantys profesionalai. Taip pat galite susisiekti telefonu:+37069316151 arba El. paštu: bv@baldai-verslui.lt taip pat užpildę kontaktinę forma.

Mažėjantis

28 Prekė (s)

Mažėjantis

28 Prekė (s)