Susisiekite: +37068614760 arba +37069316151   El. paštas

Biuro spintelės

Biuro spintelės

Biuro spintelė puikiai papildys jau esamus biuro baldus suteikdama daugiau vietos daiktų ir dokumentų laikymui. Mes jums galime pasiūlyti spinteles prie biuro spintos, prie rašomojo stalo, su stumdomomis durimis, antresoles, spinteles skirtas orgtechnikai, su stiklinėmis durelėmis, su ištraukiama lentynų sekcija, pastatomas atviras spinteles.

Spinteles pas mus galite rinktis iš gausios spalvų paletės, pradedant įprastomis beržo, klevo ar ąžuolo spalvomis, baigiant, pilka ar balta spalvomis.


Apmokėjimo būdai: įmonėms išrašome sąskaitas faktūras, galima atsiskaityti internetine bankininkyste, pavedimu arba gyvai mūsų salone.

Pristatymas: Jei prekę galima pristatyti su Kurjeriu, tai prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje pagal DPD kurjerio įkainius. Didelių gabaritų ir pagal kliento norą surinktas prekes vežame tik Vilniaus mieste (25€ už krovininį automobilį nepriklausomai nuo prekių kiekio). Už Vilniaus miesto ribų skaičiuojama 0,30€/km (kilometrai skaičiuojami pirmyn ir atgal). Prekių užnešimo kaina = prekių kiekis x aukštų skaičius x 4€.

Prekių surinkimas: 5€/vnt. Perkant prekes iš ekspozicijos jos jau bus surinktos. Prekes perkant internetu prekės bus nesurinktos gamintojo pakuotėje.

Apsilankykite mūsų gyvoje parduotuvėje Vilniuje, Kalvarijų g. 125, „Baldų rojaus” trečiajame aukšte. Ten Jums patars ir pakonsultuos savo darbą išmanantys profesionalai. Taip pat galite susisiekti telefonu:+37069316151 arba El. paštu: bv@baldai-verslui.lt taip pat užpildę kontaktinę forma.

Mažėjantis

12 Prekė (s)

Mažėjantis

12 Prekė (s)