Susisiekite: +37068614760 arba +37069316151   El. paštas

Lentynos - Baldai verslui - Narbutas - Skyland

Lentynos - Baldai verslui - Narbutas - Skyland

Mūsų siūlomos stilingos lentynos suteiks jūsų ofisui patogią vietą dokumetų, kanceliarijos priemonių laikymui. Į lentynas patogu sudėti sandėliavimo ar archyvavimo dėzes ar elektroniką, tokią kaip printeris ar modemas.

Ofisui svarbu tinkamai parinkti lentyna. Renkantis ją svarbu atkreipti dėmesį į tai kokio aukščio ji turėtų būti. Ar visiems , kurie ja naudosis lentyna bus tinkamo aukščio. Taip pat reikėtu apsvarstyti kas joje bus laikoma. Tuomet bus aišku kokios konfiguracijos, tai yra koks aukštis tarp lentynėlių turėtų būti. Taip pat nuo laikomų daiktų svorio priklausys iš kokių plokščių storio atžvilgiu lentyna jums tarnaus geriausiai.

Mūsų siūlomi nauji baldai, tame tarpe ir lentynos sukurs jūsų biurą pilnavertę ir stilingą vietą darbui, iš kurios nesinorės išeit.


Apmokėjimo būdai: įmonėms išrašome sąskaitas faktūras, galima atsiskaityti internetine bankininkyste, pavedimu arba gyvai mūsų salone.

Pristatymas: Jei prekę galima pristatyti su Kurjeriu, tai prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje pagal DPD kurjerio įkainius. Didelių gabaritų ir pagal kliento norą surinktas prekes vežame tik Vilniaus mieste (25€ už krovininį automobilį nepriklausomai nuo prekių kiekio). Už Vilniaus miesto ribų skaičiuojama 0,30€/km (kilometrai skaičiuojami pirmyn ir atgal). Prekių užnešimo kaina = prekių kiekis x aukštų skaičius x 4€.

Prekių surinkimas: 5€/vnt. Perkant prekes iš ekspozicijos jos jau bus surinktos. Prekes perkant internetu prekės bus nesurinktos gamintojo pakuotėje.

Apsilankykite mūsų gyvoje parduotuvėje Vilniuje, Kalvarijų g. 125, „Baldų rojaus” trečiajame aukšte. Ten Jums patars ir pakonsultuos savo darbą išmanantys profesionalai. Taip pat galite susisiekti telefonu:+37069316151 arba El. paštu: bv@baldai-verslui.lt taip pat užpildę kontaktinę forma.

Mažėjantis

8 Prekė (s)

Mažėjantis

8 Prekė (s)