Susisiekite: +37068614760 arba +37069316151   El. paštas

Rūbų, drabužių spintos - Baldai verslui - Kitas

Rūbų, drabužių spintos - Baldai verslui - Kitas

Kiekvienam darbuotojui svarbu turėti patogią vietą nusivilkti šaltai žiemai skirtus viršutinius drabužius ar netgi persiauti batus. Mes jums galime pasiūlyti jūsų poreikius atitinkankančius sprendimus. Galite rinktis iš mūsų salone esančių prekių arba užsisakyti pagal jums reikiamus matmenis spintas ar kitokias drabužių laikymo konstrukcijas, kurios bus funkcionalios ir ergonomiškos.

Naujas jau pagamintas rūbų spintas mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rinktis pagal aukštį, gylį, ilgį, spalvą bei naudotų plokčių storį bei tipą. Įsigyję rūbų spintą iš mūsų džiaugsitės ja tikrai ne vienerius metus.


Apmokėjimo būdai: įmonėms išrašome sąskaitas faktūras, galima atsiskaityti internetine bankininkyste, pavedimu arba gyvai mūsų salone.

Pristatymas: Jei prekę galima pristatyti su Kurjeriu, tai prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje pagal DPD kurjerio įkainius. Didelių gabaritų ir pagal kliento norą surinktas prekes vežame tik Vilniaus mieste (25€ už krovininį automobilį nepriklausomai nuo prekių kiekio). Už Vilniaus miesto ribų skaičiuojama 0,30€/km (kilometrai skaičiuojami pirmyn ir atgal). Prekių užnešimo kaina = prekių kiekis x aukštų skaičius x 4€.

Prekių surinkimas: 5€/vnt. Perkant prekes iš ekspozicijos jos jau bus surinktos. Prekes perkant internetu prekės bus nesurinktos gamintojo pakuotėje.

Apsilankykite mūsų gyvoje parduotuvėje Vilniuje, Kalvarijų g. 125, „Baldų rojaus” trečiajame aukšte. Ten Jums patars ir pakonsultuos savo darbą išmanantys profesionalai. Taip pat galite susisiekti telefonu:+37069316151 arba El. paštu: bv@baldai-verslui.lt taip pat užpildę kontaktinę forma.

Mažėjantis

6 Prekė (s)

Mažėjantis

6 Prekė (s)