Susisiekite: +37068614760 El. paštas

Priimamojo baldai Recepcijos - Kitas

Priimamojo baldai Recepcijos - Kitas

Dažniausiai mūsų rinkoje siūlomi priimamojo baldai yra gan brangūs. Tačiau mūsų tikslas yra pasiūlyti Jums puikios kokybės stilingus priimamojo baldus už patrauklią kainą. Pas mus galite išsirinkti aukštos kokybės recepciją, minkštuosius baldus ir netgi žurnalinius staliukus už geriausią kainos ir kokybės santykį. Žmogus dirbantis recepcijoje bus patenkintas, nes mūsų siūlomi baldai yra ergonomiško dizaino modernūs bei kokybiški. Tad klientai bus pasitikti su šypsena ir stilingu interjeru.


Apmokėjimo būdai: įmonėms išrašome sąskaitas faktūras, galima atsiskaityti internetine bankininkyste, pavedimu arba gyvai mūsų salone.

Pristatymas: Jei prekę galima pristatyti su Kurjeriu, tai prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje pagal DPD kurjerio įkainius. Didelių gabaritų ir pagal kliento norą surinktas prekes vežame tik Vilniaus mieste (25€ už krovininį automobilį nepriklausomai nuo prekių kiekio). Už Vilniaus miesto ribų skaičiuojama 0,30€/km (kilometrai skaičiuojami pirmyn ir atgal). Prekių užnešimo kaina = prekių kiekis x aukštų skaičius x 4€.

Prekių surinkimas: 5€/vnt. Perkant prekes iš ekspozicijos jos jau bus surinktos. Prekes perkant internetu prekės bus nesurinktos gamintojo pakuotėje.

Apsilankykite mūsų gyvoje parduotuvėje Vilniuje, Kalvarijų g. 125, „Baldų rojaus” trečiajame aukšte. Ten Jums patars ir pakonsultuos savo darbą išmanantys profesionalai. Taip pat galite susisiekti telefonu:+37069316151 arba El. paštu: bv@baldai-verslui.lt taip pat užpildę kontaktinę forma.

Mažėjantis

1 Prekė (s)

Mažėjantis

1 Prekė (s)