Susisiekite: +37068614760 arba +37069316151   El. paštas

Stalčių blokai - Narbutas - Gurda

Stalčių blokai - Narbutas - Gurda

Mūsų siūlomi stalčių blokai biurui patogus pasirinkimas siekiant ivesti tvarką savo biure. Pakišami po stalu arba pastatomi šalia stalčių blokai bus nepakeičiami darbuotojo stalo dalis. Mūsų siūlomus stalčių blokus galite rinktis pagal:

  • Dydį. Žemesni nei 700mm aukščio stalčių blokai dažniausiai skirti laikyti po darbo stalu. Aukštesni stalčių blokai pristatomi šalia stalo ir padidina darbo vietos plotą. Viršutinė plokštė gali būti ir ilgesnė už bloko karkasą.
  • Karkaso plokščių storį. Didesnis plokštės storis žymi aukštesnę gaminio klasę.
  • Tipus. Pas mus rasite dviejų, trijų arba keturių stacionarius arba mobilius (su ratukais) stalčių blokus.
  • Matmenis. Įvairių matmenų stalčių blokai jūsų pasirinkimui
  • Siūlome didelį stalčių blokų spalvų pasirinkimą, nuo tradicinių iki neįprastų spalvų derinių.
  • Karkasą. Šiuo metu visi mūsų turimi ir gaminami stalčių blokai yra gaminami iš LMDP (laminuotos medžio drožlių plokštės) arba MDF (medienos plaušo plokštės)
  • Užpakalinę sienelę. Ši sienelė gali būtį iš LMDP arba iš MPP (medžio plaušo plokštės) ši sienelė būna įpjauta į vidų.
  • Stalčių bėgelius. Guoliniai, teleskopiniai arba stanartiniai rutuliniai
  • Užrakto tipą. Stalčių blokus galite rinktis rakinamus arba ne. Rakinamuose stalčių blokuose užraktai gali būti paprasti arba centriniai.

 

Renkantis stalčių blokus svarbiausia nuspręsti kokio tipo stalčių blokas Jums reikalingas. Gal Jums truksta darbinės vietos, tokiu atveju, geriausias pasirinkimas būtų pristatomas stalčių blokas be ratukų. Jei Jūsų darbo vieta mobili, siūlome rinktis baldą su ratukais. Jei biuras mažas ir prioritetas yra sutaupyti vietos rinkitės pastatomus po stalu stalčius. Jei siekiat optimaliai išnaudoti savo biuro plotą galite rinktis kolekcijos XTEN stalčių blokus, kadangi jie komplektuojami su minkštomis pagalvėlėmis, yra pritaikyti sėdėjimui ir turi ratukus.


Apmokėjimo būdai: įmonėms išrašome sąskaitas faktūras, galima atsiskaityti internetine bankininkyste, pavedimu arba gyvai mūsų salone.

Pristatymas: Jei prekę galima pristatyti su Kurjeriu, tai prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje pagal DPD kurjerio įkainius. Didelių gabaritų ir pagal kliento norą surinktas prekes vežame tik Vilniaus mieste (25€ už krovininį automobilį nepriklausomai nuo prekių kiekio). Už Vilniaus miesto ribų skaičiuojama 0,30€/km (kilometrai skaičiuojami pirmyn ir atgal). Prekių užnešimo kaina = prekių kiekis x aukštų skaičius x 4€.

Prekių surinkimas: 5€/vnt. Perkant prekes iš ekspozicijos jos jau bus surinktos. Prekes perkant internetu prekės bus nesurinktos gamintojo pakuotėje.

Apsilankykite mūsų gyvoje parduotuvėje Vilniuje, Kalvarijų g. 125, „Baldų rojaus” trečiajame aukšte. Ten Jums patars ir pakonsultuos savo darbą išmanantys profesionalai. Taip pat galite susisiekti telefonu:+37069316151 arba El. paštu: bv@baldai-verslui.lt taip pat užpildę kontaktinę forma.

Mažėjantis

6 Prekė (s)

Mažėjantis

6 Prekė (s)