Susisiekite: +37068614760 El. paštas

Naudoti darbo stalai fiksuoto aukščio - Kitas - Narbutas

Naudoti darbo stalai fiksuoto aukščio - Kitas - Narbutas

Darbo stalas – svarbus kiekvieno biuro elementas.

Stalus galima komplektuoti mobiliais stalčiais ant ratukų. Tokį stalčių galima pastatyti šalia stalo ar po stalu. Tai yra patogiau negu turėti stalą su jau užfiksuota stalčių vieta.

Renkantis stalą svarbu įvertinti kokio pobūdžio veikla bus atliekama prie šio stalo, atkreipti dėmesį į kelis svarbiausius aspektus:

  • Stalo stalviršis. Rašomųjų stalų stalviršio storis vienas svarbiausių stalo sudedamųjų elementų. Kuo storesnis stalviršis tuo aukštesnę produkto klasę jis reprezentuoja. 25 mm plokštė yra naudojama gaminant premium klasės baldus; 18 mm storio plokštės taikomos norint pagaminti optimaliausio kainos ir kokybės santykio baldus.
  • Stalo kojos. Stalo kojų pasirinkimas darbo stalams yra labai platus. Metalinės - tiesios metalinės kojos su uždanga. Viena dažniausių variacijų yra LMDP (laminuotos medžio drožlių plokštės) stalo kojos, šis pasirinkimas neretai bus pigesnis, tačiau atrodo taip pat gerai. Šių kojų pliusas, tai jog uždengia darbuotojo kojas, kompiuterį. Beveik visos stalo kojos gali reguliuotis 10 mm diapazone.
  • Stalo kojų uždangos. Stalo uždanga sutvirtina stalo konstrukciją, taip pat uždengia darbuotojo kojas, daiktus esančius po stalu, laidus. Beveik visi mūsų siūlomi darbo stalai gali būti pagaminti su uždangomis.
  • Stalo forma. Dažniausia darbo stalų forma yra stačiakampė, tačiau esant poreikiui galima pagaminti ir kitokios formos stalą.
  • Stalčių blokai. Stalčių blokas gali būti ir stalo dalis ir atskiras elementas. Dažnai stalčių blokas montuojamas prie stalo kaip jo koja, tai puikus pasirinkimas, kai yra poreikis susidėti daiktams. Stalus galima komplektuoti mobiliais stalčiais ant ratukų. Tokį stalčių galima pastatyti šalia stalo ar po stalu. Tai kartais yra patogiau, negu turėti stalą su jau užfiksuota stalčių vieta. Stalčių blokas taip pat gali būti ir tik pakabintas.
  • Pertvaros. Pertvaros reikalingos, kai du ar daugiau darbuotojų sėdi vienas priešais kitą. Jos padeda atskirti darbo vietas. Pertvaros gaminamos iš LMDP ir gali būti aptrauktos medžiaga, taip geriau izoliuoja garsą.
  • Papildomi elementai. Jei balde nėra numatyta galima padaryti lentyną klaviatūrai arba kompiuteriui. Taip pat už papildomus 4€ padaryti skylutes laidams.

Apmokėjimo būdai: įmonėms išrašome sąskaitas faktūras, galima atsiskaityti internetine bankininkyste, pavedimu arba gyvai mūsų salone.

Prekių surinkimas: Perkant prekes iš ekspozicijos jos jau bus surinktos. Prekes perkant internetu prekės bus nesurinktos gamintojo pakuotėje.

Apsilankykite mūsų gyvoje parduotuvėje Vilniuje, Kalvarijų g. 125, „Baldų rojaus” trečiajame aukšte. Ten Jums patars ir pakonsultuos savo darbą išmanantys profesionalai. Taip pat galite susisiekti telefonu:+37068614760 arba El. paštu: bv@baldai-verslui.lt taip pat užpildę kontaktinę forma.

Mažėjantis

38 Prekė (s)

Mažėjantis

38 Prekė (s)