Susisiekite: +37068614760 El. paštas

Naudoti posėdžių stalai - Baldai verslui

Naudoti posėdžių stalai - Baldai verslui

Naudoti posėdžių, konferenciniai stalai

IŠPARDAVIMAS. Kainos nuo 20 eurų. Mažai naudoti kampiniai stalai ir kėdės biurui. Visus  stalus galim  trumpinti, jei konkretus stalo modelis yra jums per didelis.

 

Galite derėtis dėl kiekvieno stalo, kurį rasite mūsų tinklapyje kategorijoje prie naudotų biuro baldų. Garantuojame, kad galėsite nusiderėti ir pirkti nemažai stalų modelių po 20 eurų.

 

Stalus galima komplektuoti mobiliais stalčiais ant ratukų. Tokį stalčių galima pastatyti šalia stalo ar po stalu. Tai yra patogiau negu turėti stalą su jau užfiksuota stalčių vieta.

 

Baldai randasi Vilniuje  Prekybos centras BALDŲ ROJUS, Kalvarijų g. 125, 3 aukštas. Tel +37069316151, El. paštas bv@baldai-verslui.lt

 

Joks biuras neapsieina be posėdžių stalo prie kurio būtų aptariami įmonės laimėjimai bei planai. Mes siūlome puikios kokybės naudotus posėdžių bei konferencijų stalus, kad susitikimai ir diskusijos vyktų patogioje erdvėje.

Posėdžių ir konferencijų stalai beveik niekuo nesiskiria. Dažniausiai konferencijų stalai būna kiek didesni. Šios dvi stalų rūšys gali būti pritaikytos panašioms funkcijoms.

Priklausomai nuo jūsų poreikių galime pasiūlyti ir kvadrato ir ovalo formos stalų.


Apmokėjimo būdai: įmonėms išrašome sąskaitas faktūras, galima atsiskaityti internetine bankininkyste, pavedimu arba gyvai mūsų salone.

Pristatymas: Jei prekę galima pristatyti su Kurjeriu, tai prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje pagal DPD kurjerio įkainius. Didelių gabaritų ir pagal kliento norą surinktas prekes vežame tik Vilniaus mieste (25€ už krovininį automobilį nepriklausomai nuo prekių kiekio). Už Vilniaus miesto ribų skaičiuojama 0,30€/km (kilometrai skaičiuojami pirmyn ir atgal). Prekių užnešimo kaina = prekių kiekis x aukštų skaičius x 4€.

Prekių surinkimas: 5€/vnt. Perkant prekes iš ekspozicijos jos jau bus surinktos. Prekes perkant internetu prekės bus nesurinktos gamintojo pakuotėje.

Apsilankykite mūsų gyvoje parduotuvėje Vilniuje, Kalvarijų g. 125, „Baldų rojaus” trečiajame aukšte. Ten Jums patars ir pakonsultuos savo darbą išmanantys profesionalai. Taip pat galite susisiekti telefonu:+37069316151 arba El. paštu: bv@baldai-verslui.lt taip pat užpildę kontaktinę forma.

</article

Nėra jokių prekių, atitinkančių pasirinkimą.