Susisiekite: +37068614760 El. paštas

Naudoti stalčių blokai - Narbutas

Naudoti stalčių blokai - Narbutas

Stalčių blokas vienas svarbiausių biuro elementų kiekvienam darbuotojui padedantis palaikyti tvarką. Šis funkcionalus ir mobilus baldas ras vietą kiekviename kabinete. Siūlome dviejų, trijų ar daugiau stalčių blokus ir telpaančius po stalu ir pristatomus prie stalo ir taip pailginančius darbo vietą. Mūsų asortimente esančius naudotus stalčių blokus galite rinktis pagal:

  • Dydį. Taupantiems vietą siūlome rinktis blokus žemesnius nei 700mm. Tokie blokai telpa po stalu, dažniausiai būna nuo dviejų iki keturių stalčių. Neretai mūsų siūlomi naudoti stalčių blokai turi ratukus.
  • Karkaso plokščių storį. Kuo storesnės karkaso plokštės, tuo didesnė baldo klasė.
  • Tipus. Siūlome nuo dviejų iki keturių ir daugiau stalčių blokus. Taip pat galite išsifiltruoti stalčių blokus turinčius ratukus.
  • Matmenis. Naudodami mūsų filtrus galite Įvairių matmenų stalčių blokai jūsų pasirinkimui
  • Spalvas. Pasinaudoje mūsų elektroninės parduotuvės filtru galite išsiskirti tik jums tinkamas baldo spalvas.
  • Karkasą. Šiuo metu galime pasiūlyti tik LMDP (laminuotos medžio drožlių plokštės) arba MDF (medienos plaušo plokštės) pagamintus blokus.
  • Stalčių bėgelius. Standartiniai rutuliniai, guoliniai arba teleskopiniai.
  • Užrakto tipą. Turime nemažai stalčių blokų su užraktais, saugiam dokumentų laikymui.

Apmokėjimo būdai: įmonėms išrašome sąskaitas faktūras, galima atsiskaityti internetine bankininkyste, pavedimu arba gyvai mūsų salone.

Pristatymas: Jei prekę galima pristatyti su Kurjeriu, tai prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje pagal DPD kurjerio įkainius. Didelių gabaritų ir pagal kliento norą surinktas prekes vežame tik Vilniaus mieste (25€ už krovininį automobilį nepriklausomai nuo prekių kiekio). Už Vilniaus miesto ribų skaičiuojama 0,30€/km (kilometrai skaičiuojami pirmyn ir atgal). Prekių užnešimo kaina = prekių kiekis x aukštų skaičius x 4€.

Prekių surinkimas: 5€/vnt. Perkant prekes iš ekspozicijos jos jau bus surinktos. Prekes perkant internetu prekės bus nesurinktos gamintojo pakuotėje.

Apsilankykite mūsų gyvoje parduotuvėje Vilniuje, Kalvarijų g. 125, „Baldų rojaus” trečiajame aukšte. Ten Jums patars ir pakonsultuos savo darbą išmanantys profesionalai. Taip pat galite susisiekti telefonu:+37069316151 arba El. paštu: bv@baldai-verslui.lt taip pat užpildę kontaktinę forma.

Mažėjantis

3 Prekė (s)

Mažėjantis

3 Prekė (s)