Susisiekite: +37068614760 El. paštas

Naudotos biuro spintos spintelės - Narbutas - Gurda

Naudotos biuro spintos spintelės - Narbutas - Gurda

Rinkdamiesi mūsų siūlomas naudotas drabužių ir dokumentų spintas tikrai neprašausite. Savo parduotuvėje turime tik geriausių gamintojų aukštos kokybės naudotas spintas, kurios tarnaus jums ir jūsų ofisui neribotą laiką.

Spintas mūsų elektroninėje parduotuvėje galite pasirinkti pagal mūsų siūlomus filtrus: gamintoją („Gurda“, „Narbutas“, „Baldai verslui“); spintos tipą (pusiau uždara, uždara, spinta rūbams ar kombinuota spinta su vieta rūbams ir dokumentams). Galite filtruoti spintas pagal jums reikalingus aukščio, pločio, gylio matmenis; karkaso, PVC kraštinės storį, spalvą, užpakalinės sienelės tipą. Taip pat galime pasiūlyti spintų su stumdomomis durimis.


Apmokėjimo būdai: įmonėms išrašome sąskaitas faktūras, galima atsiskaityti internetine bankininkyste, pavedimu arba gyvai mūsų salone.

Pristatymas: Jei prekę galima pristatyti su Kurjeriu, tai prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje pagal DPD kurjerio įkainius. Didelių gabaritų ir pagal kliento norą surinktas prekes vežame tik Vilniaus mieste (25€ už krovininį automobilį nepriklausomai nuo prekių kiekio). Už Vilniaus miesto ribų skaičiuojama 0,30€/km (kilometrai skaičiuojami pirmyn ir atgal). Prekių užnešimo kaina = prekių kiekis x aukštų skaičius x 4€.

Prekių surinkimas: 5€/vnt. Perkant prekes iš ekspozicijos jos jau bus surinktos. Prekes perkant internetu prekės bus nesurinktos gamintojo pakuotėje.

Apsilankykite mūsų gyvoje parduotuvėje Vilniuje, Kalvarijų g. 125, „Baldų rojaus” trečiajame aukšte. Ten Jums patars ir pakonsultuos savo darbą išmanantys profesionalai. Taip pat galite susisiekti telefonu:+37069316151 arba El. paštu: bv@baldai-verslui.lt taip pat užpildę kontaktinę forma.

Mažėjantis

15 Prekė (s)

Mažėjantis

15 Prekė (s)