Susisiekite: +37068614760 El. paštas

Naudotos rūbų, drabužių spintos - Narbutas

Naudotos rūbų, drabužių spintos - Narbutas

Spinta – ilgaamžis baldas. Jei spinta nestovėjo kenksmingomis sąlygomis jos naudojimo laikotarpis tampa neapribojamas metais. Tad siūlome mūsų parduotuvėje išsirinkti Jūsų biurui ar namų ofisui naudotą rūbų spintą patrauklia kaina ir nesukti galvos apie spintos keitimą ilgą laiką.

Naudotas rūbų spintas mūsų kataloge galite rinktis pagal visus įmanomus parametrus, taip pat siūlome atkreipti dėmesį į tai, jog mūsų naudotų baldų asortimentas vis atsinaujina, tad jei šiuo metu nerandate naudotos drabužių spintos, kuri jums būtų tinkama, parašykite mums elektroniniu paštu: bv@baldai-verslui.lt arba skambinkite telefonu: +37069316151.

Padėsime jums įsirengti ergonomišką biurą geriausiomis kainomis.


Apmokėjimo būdai: įmonėms išrašome sąskaitas faktūras, galima atsiskaityti internetine bankininkyste, pavedimu arba gyvai mūsų salone.

Pristatymas: Jei prekę galima pristatyti su Kurjeriu, tai prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje pagal DPD kurjerio įkainius. Didelių gabaritų ir pagal kliento norą surinktas prekes vežame tik Vilniaus mieste (25€ už krovininį automobilį nepriklausomai nuo prekių kiekio). Už Vilniaus miesto ribų skaičiuojama 0,30€/km (kilometrai skaičiuojami pirmyn ir atgal). Prekių užnešimo kaina = prekių kiekis x aukštų skaičius x 4€.

Prekių surinkimas: 5€/vnt. Perkant prekes iš ekspozicijos jos jau bus surinktos. Prekes perkant internetu prekės bus nesurinktos gamintojo pakuotėje.

Apsilankykite mūsų gyvoje parduotuvėje Vilniuje, Kalvarijų g. 125, „Baldų rojaus” trečiajame aukšte. Ten Jums patars ir pakonsultuos savo darbą išmanantys profesionalai. Taip pat galite susisiekti telefonu:+37069316151 arba El. paštu: bv@baldai-verslui.lt taip pat užpildę kontaktinę forma.

Mažėjantis

2 Prekė (s)

Mažėjantis

2 Prekė (s)