Susisiekite: +37068614760 El. paštas

Naudotos spintos dokumentams - Baldai verslui

Naudotos spintos dokumentams - Baldai verslui

Naudotos spintos dokumentams geriausias pasirinkimas siekiant mažiausiomis sąnaudomis sukurti archyvavimui patogią erdvę. Mūsų siūlomos naudotos biuro spintos yra puikios kokybės, dažnu atveju atrodo kaip nauji.

Naudotas spintas biurui galite pasirinkti pagal jums reikiamus parametrus. Dažniausiai naudotos spintos mūsų asortimente būna tradicinių klevo ar buko spalvų. Tad jas lengvai priderinsite prie jau turimų savo baldų. Naudotas biuro spintas taip pat galite rinktis pagal jūsų pageidaujamus išmatavimus, medžiagas ar struktūrą.

Esant poreikiui galime parinkti visus jums reikiamus ofiso baldus derinant ir naudotus ir naujus baldus.


Apmokėjimo būdai: įmonėms išrašome sąskaitas faktūras, galima atsiskaityti internetine bankininkyste, pavedimu arba gyvai mūsų salone.

Pristatymas: Jei prekę galima pristatyti su Kurjeriu, tai prekės yra pristatomos visoje Lietuvoje pagal DPD kurjerio įkainius. Didelių gabaritų ir pagal kliento norą surinktas prekes vežame tik Vilniaus mieste (25€ už krovininį automobilį nepriklausomai nuo prekių kiekio). Už Vilniaus miesto ribų skaičiuojama 0,30€/km (kilometrai skaičiuojami pirmyn ir atgal). Prekių užnešimo kaina = prekių kiekis x aukštų skaičius x 4€.

Prekių surinkimas: 5€/vnt. Perkant prekes iš ekspozicijos jos jau bus surinktos. Prekes perkant internetu prekės bus nesurinktos gamintojo pakuotėje.

Apsilankykite mūsų gyvoje parduotuvėje Vilniuje, Kalvarijų g. 125, „Baldų rojaus” trečiajame aukšte. Ten Jums patars ir pakonsultuos savo darbą išmanantys profesionalai. Taip pat galite susisiekti telefonu:+37069316151 arba El. paštu: bv@baldai-verslui.lt taip pat užpildę kontaktinę forma.

Mažėjantis

2 Prekė (s)

Mažėjantis

2 Prekė (s)